Snaha ušetriť na kvalitnej práci sa naozaj nevypláca. Odporúčame poučiť sa z chýb druhých než z vlastnej chyby a vyhnúť sa tak sklamaniu z nekvalitnej realizácie a stresu z reklamácií.

Rimano Liga Majstrov je stávkou na istotu. Vďaka realizačným firmám, ktoré sú partnermi RLM, vám zabezpečíme vysokokvalitné materiály a zároveň ich kvalitné spracovanie a zabudovanie. Všetci partneri RLM boli preškolení a otestovaní odborníkmi na omietky a stierky zo spoločnosti Rigips. Kontaktujte nás preto cez nižšie uvedený formulár alebo priamo na  uvedenom telefónnom čísle.

Dôvera v sadru sa vám bohato vráti

Už s tenkou vrstvou sadrovej omietky Rimano získate estetický, a najmä zdravší interiér. Sadrové stierky a omietky vytvárajú príjemnú klímu vo vnútornom prostredí – v lete regulujú chlad a v zime teplo získané z prostredia. Rovnako účinne regulujú vlhkosť. Sadra je navyše antistatická, odpudzuje prach. Preto sú materiály Rimano vhodné aj pre alergikov.


Jemné vnútorné stierky a tenkovrstvové omietky Rimano sú:

  • ekonomicky výhodné, pretože sa nanášajú v tenkých vrstvách a stierkujú sa jednoducho a rýchlo, čo ovplyvňuje celkovú cenu za m2
  • zdravé a ekologické, pretože sadra je prírodný produkt bez negatívneho vplyvu na zdravie a je plne recyklovateľná,
  • ideálne na vysokokvalitnú úpravu stien, či sú to bežné steny, stropy, alebo rozmanité stavebné podklady,
  • neprekonateľné na tvorbu hladkých stien, pretože sú jemné a dobre držia,
  • skvelým činiteľom pre príjemnú a zdravú klímu v interiéri, pretože regulujú izbovú teplotu i vlhkosť,
  • univerzálne, hodia sa aj ako podklad pod farby, tapety či obkladačky a perfektne fungujú pri oprave škár alebo špaliet.

Pomôžeme vám nájsť pre váš projekt správnych profesionálov. Kontaktujte nás telefonicky na 0911 611 068 alebo prostredníctvom stručného formulára. Radi sa vám ozveme späť.

{{message_template in messages}}