Snaha ušetriť na kvalitnej práci sa naozaj nevypláca. Odporúčame poučiť sa z chýb druhých než z vlastnej chyby a vyhnúť sa tak sklamaniu z nekvalitnej realizácie a stresu z reklamácií.

Rimano Liga Majstrov je stávkou na istotu. Vďaka realizačným firmám, ktoré sú partnermi RLM, vám zabezpečíme vysokokvalitné materiály a zároveň ich kvalitné spracovanie a zabudovanie. Všetci partneri RLM boli preškolení a otestovaní odborníkmi na omietky a stierky zo spoločnosti Rigips. Kontaktujte nás preto cez nižšie uvedený formulár alebo priamo na  uvedenom telefónnom čísle.

Dôvera v sadru sa vám bohato vráti

Už s tenkou vrstvou sadrovej omietky Rimano získate estetický, a najmä zdravší interiér. Sadrové stierky a omietky vytvárajú príjemnú klímu vo vnútornom prostredí – v lete regulujú chlad a v zime teplo získané z prostredia. Rovnako účinne regulujú vlhkosť. Sadra je navyše antistatická, odpudzuje prach. Preto sú materiály Rimano vhodné aj pre alergikov.


Jemné vnútorné stierky a tenkovrstvové omietky Rimano sú:

  • ekonomicky výhodné, pretože sa nanášajú v tenkých vrstvách a stierkujú sa jednoducho a rýchlo, čo ovplyvňuje celkovú cenu za m2
  • zdravé a ekologické, pretože sadra je prírodný produkt bez negatívneho vplyvu na zdravie a je plne recyklovateľná,
  • ideálne na vysokokvalitnú úpravu stien, či sú to bežné steny, stropy, alebo rozmanité stavebné podklady,
  • neprekonateľné na tvorbu hladkých stien, pretože sú jemné a dobre držia,
  • skvelým činiteľom pre príjemnú a zdravú klímu v interiéri, pretože regulujú izbovú teplotu i vlhkosť,
  • univerzálne, hodia sa aj ako podklad pod farby, tapety či obkladačky a perfektne fungujú pri oprave škár alebo špaliet.
{{message_template in messages}}